Інтернет-помічник

Ви ще вчитеся по підручникам? Комп’ютер та Інтернет допомагає вам розважитись? Вам набридли неякісні реферати або незрозумілі тексти підручників?
Інтернет відкриває нову епоху в освіті, епоху Освіти Он лайн. Щоб ви не заплуталися у Мережі я дам Вам лінки на найбільш цікаві освітні ресурси.

• http://college.ru/ — «Открытый колледж»
У «Відкритому Коледжі» школярі можуть самостійно вивчати основні предмети шкільної програми, вирішувати задачі, спілкуватися з віртуальним викладачем і одержувати електронні консультації. Використовуються елементи мережної навчальної гри для школярів. Надаються великі можливості для тестування, при цьому тести формуються індивідуально, у залежності від запитів учня. Ведеться постійний моніторинг успіхів, оперативно виводиться краща десятка учнів. Зараз «Відкритий Коледж» містить більш 4000 тестів з математики, фізики, економіки, астрономії, хімії, біології. Для початку роботи досить лише зареєструватися. Проводяться дистанційні олімпіади і вікторини.
• http://maps.google.com/ -«Google Local»
Он лайн-карта світу, як стандартна, так і супутникова зйомка.
• http://earth.google.com/ — «Google Earth»
3-х вимірна супутникова карта світу, рівень деталізації попервах вражає і вимагає досконального вивчення свого міста, району, будинку з висоти від 1 до 40000 кілометрів.
Вимагає завантаження клієнту(http://dl.google.com/earth/GoogleEarth.exe ~11 Mb)
• http://worldwind.arc.nasa.gov/ — «NASA World Wind»
Також 3-х вимірна карта, особливістю якої є можливість дивитися у динаміці утворення ураганів, зміну кількості пожеж і т.д. Також вимагає клієнт-програму
(http://prdownloads.sourceforge.net/nasa-exp/World_Wind_1.3.3.1_Full.exe?download ~53Mb)
http://www.electure.kiev.ua/ -«Інтеренет лекції»
Новий проект КНУ ім. Т.Шевченка, впроваджена система передачі аудіо та відео матеріалів в режимі реального часу та завантаження мультимедійного архіву на комп’ютер.
• http://ostriv.in.ua/ — «Острів знань»
Шкільний Інтернет-портал «Острів Знань» створюється під патронатом Міністерства освіти і науки України, Науково-методичним центром організації розробки та виробництва засобів навчання МОН України та Всеукраїнською асоціацією інформаційних служб. Портал ще новий, але вже досить якісний.
• http://www.studyport.com.ua/ — «Информационно-образовательный портал».
Як пишуть автори сайту: « МИ – це професійний творчий колектив, що ставить за мету доведення до широкого круга користувачів Інтернету якнайповнішої інформації у сфері освіти і науки, а також підвищення якості і підтримка розвитку і оновлення сфери вищої освіти. Ми ставимо перед собою завдання по створенню і розвитку структурованої системи інформаційно-освітніх ресурсів, з метою допомогти відвідувачам знайти інформацію і одержати відповіді на питання, що цікавлять їх, і забезпечити взаємозв’язок між різними учасниками.»
• -«Авторська школа вчителів математики».
Портал відомих математиків: А.Г. Мерзляка, В.Б. Полонського, М.С. Якіра.
• http://www.ednu.kiev.ua/ -«Освіта в Україні»
• http://lib.ru/ — Одна з найбільших он лайн-бібліотек російською мовою, а також лінки.
• — «Лінки на освітні заклади»
• -«Лінки на онлайн-словники»

Сподіваюсь, що ця інформація допоможе Вам зробити процес навчання більш наочним і цікавим.
Роман Рибальченко, учень 11-Б класу ліцею №38 ім.В.М.Молчанова м.Києва
E-mail для відгуків читачів: [email protected]

13 ответов к “Інтернет-помічник”